14 yaşındaki genç, babasını balta ile öldürdü

Kahramanmaraş’ta 14 yaşındaki genç, babasını balta ile öldürdü. Sorgusunda suçunu itiraf eden H.B., “Babam bana hakaret ve küfür etti. Beni kızgın demir ile dövecekti. Ben de balta ile kafatasına 2 defa vurarak öldürdüm” dedi.

14 yaşındaki genç, babasını balta ile öldürdü
Yayınlama: 21.12.2023
A+
A-

Kahramanmaraş’ın Andırın ilçesinde H.B. (14), babası Ahmet Bakacak’ı (58), başına balta ile vurarak öldürdü.

EKİPLER, OĞLUNUN HAREKETLERİNDEN ŞÜPHELENDİ

19 Aralık’ta gece saatlerinde Geben Mahallesi’nde meydana gelen olayda Ahmet Bakacak, evin alt katındaki ahırda ölü olarak bulundu. İncelemede, Bakacak’ın başına aldığı darbe ile hayatını kaybettiği belirlendi. Çalışma başlatan jandarma, Bakacak’ın evindeki yiyecekler ile bir şırıngada zirai ilaç tespit etti. Bunun üzerine aile fertlerinde yoğunlaşan jandarma, Bakacak’ın oğlu H.B.’nin hareketlerinden şüphelendi. Ekipler, Bakacak ile oğlunun olay saatinde evde yalnız olduğunu belirledi. Jandarma, dün sabah H.B.’yi şüpheli olarak gözaltına aldı.

14 yaşındaki genç, babasını balta ile öldürdü

SUÇUNU İTİRAF ETTİ: BALTA İLE KAFASINA VURDUM

Sorgusunda suçunu itiraf eden H.B., “Babam bana hakaret ve küfür etti. Beni kızgın demir ile dövecekti. Ben de balta ile kafatasına 2 defa vurarak öldürdüm” dedi.

CİNAYET ALETİ BALTA, KONTEYNERDE BULUNDU

H.B. tutuklanırken, olayda kullanılan balta evin 400 metre ilerisindeki çöp konteynerinde bulundu. Bakacak’ın cenazesi ise otopsi sonrası Geben Mahallesi’nde toprağa verildi.

Kaynak : Haberler.com

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.