Bıçaklı kavgada yaralanan genç, hastanede bir kez daha bıçaklandı

İzmir’de bıçaklı kavgada yaralanan genç, hastaneye gelen husumetlisi tarafından bir kez daha bıçaklandı. Yaralının tedavisi sürerken saldırgan ise kısa sürede yakalandı.

Bıçaklı kavgada yaralanan genç, hastanede bir kez daha bıçaklandı
Yayınlama: 27.12.2023
A+
A-

İzmir‘in Konak ilçesinde bıçaklı kavgada yaralanan şahıs, kaldırıldığı hastanede husumetlisi tarafından bir kez daha bıçaklandı. Korku dolu anların yaşandığı olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

BIÇAKLANDIĞI İÇİN HASTANEYE KALDIRILDI

Gece saatlerinde Konak ilçesinde A.Ö. (29) ve husumetli olduğu kişi veya kişiler arasında mahallede henüz belirlenemeyen sebepten dolayı bıçaklı kavga çıktı. Taraflar birbirlerini bıçaklarken, A.Ö., yakınları tarafından araçla Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirildi. Yaralı A.Ö., Travma Bölümü’nde tedavi altına alınırken, motosikletle hastaneye gelen 2 husumetlisi hastanenin içerisine girdi.

HASTANEDE DE BIÇAKLANDI

Şüphelilerden birisi içeride sağlık çalışanları ve hastalar bulunurken, üzerinde bulunan bıçakla A.Ö.’ye saldırdı. Savurduğu bıçak A.Ö.’nün omuzuna isabet ederken, içerde bulunan sağlık çalışanları ve hastalar korkuyla sağa sola kaçıştı. Olayın ardından şüphelilerden birisi motosikletle diğeri ise yaya vaziyette hızla hastaneden çıkarak olay yerinden kaçtı.

SALDIRGAN YAKALANDI

Hayati tehlikesi olmadığı öğrenilen A.Ö.’nün hastanedeki tedavisi sürerken, polis, bıçaklı saldırganı kısa sürede yakaladı. Kaçan diğer şahsı yakalama çalışmaları sürerken, olayla ilgili soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

Bıçaklı kavgada yaralanan genç, hastanede bir kez daha bıçaklandı
Kaynak : Haberler.com

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.