Buket Aydın’dan canlı yayında tepki çeken sözler: Bu arada oyum size değil

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum’u konuk eden sunucu Buket Aydın, Ekrem İmamoğlu’nun ev kadınlarıyla ilgili sözlerine tepki göstererek “Oyum size değil Ekrem Bey, bunu da söylemek isterim” dedi. Aydın’ın sözleri yayını takip eden kendi izleyicilerini bile isyan ettirirken, sosyal medya üzerinden yorum yapan çok sayıda kişi gazetecilerin tarafsız kalmaları gerektiği görüşünde birleşti.

Buket Aydın’dan canlı yayında tepki çeken sözler: Bu arada oyum size değil
Yayınlama: 13.03.2024
A+
A-

Geçtiğimiz Haziran ayında YouTube kanalında yayın yaparken Ekrem İmamoğlu ile ilgili yılan taklidiyle çok konuşulan sunucu Buket Aydın, dün akşam İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum’u konuk ettiği programda kendi izleyicilerini bile isyan ettiren bir çıkışta bulundu.

AYDIN: BİR KADIN OLARAK BU YAKLAŞIMI KINIYORUM

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun katıldığı bir televizyon programında sunucunun ev kadınlarının AK Parti’ye oy verdiğine yönelik sözlerine verdiği yanıta tepki gösteren Aydın, “Bu çok sorunlu bir yaklaşım. Bir kadın olarak bu yaklaşımı kınıyorum. Niye çalışan kadınlar size mi oy veriyor? Ben ev kadını değilim ve oyum da size değil Ekrem Bey. Bunu da böyle söylemek isterim” dedi.

 

Kaynak : Haberler.com

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.