Demi Lovato nişanlandı: Hayatımın aşkıyla evleneceğime inanamıyorum!

Ağustos 2022’den beri meslektaşı Jordan Lutes ile aşk yaşayan şarkıcı Demi Lovato, nişanlandığını duyurdu. Geçtiğimiz cumartesi günü Jordan Lutes’in evlilik teklifine Evet diyen Lovato, mutluluğunu sosyal medyadan paylaştı.

Demi Lovato nişanlandı: Hayatımın aşkıyla evleneceğime inanamıyorum!
Yayınlama: 20.12.2023
A+
A-

Ağustos 2022’den bu yana meslektaşı Jordan Lutes ile aşk yaşayan Demi Lovato, birkaç gün önce nişanlandı. Çift, aileleri ve yakın arkadaşlarıyla küçük bir kutlama yaptı.

EVLİLİK YOLUNDA İLK ADIM

Geçtiğimiz cumartesi günü Jordan “Jutes” Lutes’in evlilik teklifine “Evet” diyen Lovato, mutluluğunu sosyal medyadan paylaştı.Demi Lovato nişanlandı: Hayatımın aşkıyla evleneceğime inanamıyorum!

“HAYATIMIN EN GÜZEL GECESİYDİ”

Ünlü şarkıcı, paylaşımına “Hayatımın en güzel gecesiydi ve hayatımın aşkıyla evleneceğime inanamıyorum. Aşkım, seninle evleneceğim için çok heyecanlıyım. Seninle geçirdiğim her gün, bir rüyanın gerçekleşmesi gibiydi. seni sonsuza dek sevmek ve sana değer vermek için sabırsızlanıyorum. İşte hayatımızın geri kalanı. Seni seviyorum bebeğim” notunu düştü.Demi Lovato nişanlandı: Hayatımın aşkıyla evleneceğime inanamıyorum!

YÜZÜĞÜ İLGİ GÖRDÜ

Kariyeri boyunca uyuşturucu bağımlılığı ile mücadele eden ve zor günleri geride bırakan Demi Lovato’nun damla model tasarım yüzüğü büyük ilgi gördü.Demi Lovato nişanlandı: Hayatımın aşkıyla evleneceğime inanamıyorum!

“ARAMIZDA ÇOK BÜYÜK BİR ÇEKİM VAR”

Öte yandan ünlü şarkıcı, daha önce Jordan Lutes ile birlikteliği ile ilgili “Aramızda çok büyük bir çekim var ve birlikte çok eğleniyoruz” demişti.Demi Lovato nişanlandı: Hayatımın aşkıyla evleneceğime inanamıyorum!

 

 

Kaynak: milliyet.com.tr

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.