‘Dilek Taşı’nda Mustafa ve Figen arasında soğuk rüzgarlar esiyor!

12 Eylül 1980 askeri darbesinden sonra yaşanan olayları farklı bir bakış açısıyla ekrana getiren; Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın başrollerinde yer aldığı ‘Dilek Taşı’nın yeni bölümünden tanıtım yayınlandı.

‘Dilek Taşı’nda Mustafa ve Figen arasında soğuk rüzgarlar esiyor!
Yayınlama: 26.12.2023
A+
A-

Dilek Taşı’nın yeni bölüm tanıtımında; Mustafa, Figen’i hayal kırıklığına uğrattığını fark eder ancak Figen’den vazgeçmek istemez. Figen ise büyük bir boşluğa düşer ve Mustafa’ya karşı nasıl bir tavır takınacağını bilemez. Peki, Mustafa, Figen’den uzak durabilecek mi?

DİLEK TAŞI SON BÖLÜM…

Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı Dilek Taşı’nın oyuncu kadrosunda; Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Lena Naz Kalaycı ve Ömer Toprak Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.'Dilek Taşı'nda Mustafa ve Figen arasında soğuk rüzgarlar esiyor!

Yapımını Pastel Film, yapımcılığını Yaşar İrvül ve Efe İrvül’ün üstlendiği Dilek Taşı dizisi, heyecan dolu yeni bölümleriyle her çarşamba günü saat 20.00’de Kanal D’de.'Dilek Taşı'nda Mustafa ve Figen arasında soğuk rüzgarlar esiyor!

 

 

Kaynak: milliyet.com.tr

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.