Eda Ece’den karnı burnunda poz: Bu 5 aylık hamile neler yapıyor?

7 ay önce basketbolcu Buğrahan Tuncer ile nikâh masasına oturan oyuncu Eda Ece, şimdilerde bebek heyecanı yaşıyor. Anne olmak için gün sayan Eda Ece, sosyal medya hesabından hamilelik pozunu paylaştı.

Eda Ece’den karnı burnunda poz: Bu 5 aylık hamile neler yapıyor?
Yayınlama: 21.12.2023
A+
A-

Ünlü oyuncu Eda Ece, 2019 yılından bu yana aşk yaşadığı basketbolcu Buğrağan Tuncer ile 21 Haziran’da dünyaevine girmişti. Daha sonra ünlü oyuncunun hamile olduğu ortaya çıkmıştı.Eda Ece'den karnı burnunda poz: Bu 5 aylık hamile neler yapıyor?

“KUSUP GERİ GELDİM”

Eda Ece, geçtiğimiz haftalarda işe döndüğünü duyurmuş ve paylaşımına “Kusup geri geldim. Saçım da geri işe döndü. Şimdi yapacak işler var. Neler yaptığımı sizlere anlatacağım. Bizi izlemeye devam edin” notunu düşmüştü.Eda Ece'den karnı burnunda poz: Bu 5 aylık hamile neler yapıyor?

“HER ŞEY YOLUNDA”

Ece, geçtiğimiz ay AVM’de objektiflere yansımış, “Hazırlıklarımız devam ediyor. Hamilelik süreci çok şükür iyi gidiyor. Her şey yolunda” demişti.Eda Ece'den karnı burnunda poz: Bu 5 aylık hamile neler yapıyor?

HAMİLELİK POZU

5 aylık hamile olan ve kız bebek bekleyen oyuncu Instagram hesabından karnı burnunda pozunu “Bu 5 aylık hamile neler yapıyor yakında” ifadesiyle paylaştı.Eda Ece'den karnı burnunda poz: Bu 5 aylık hamile neler yapıyor?

Oyuncunun fotoğrafı 500 binden fazla beğeni aldı.

 

 

Kaynak: milliyet.com.tr

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.