Eda Taşpınar yeni sevgilisiyle görüntülendi!

Kendine ait bir markası bulunan stil ikonu Eda Taşpınar, Yunan asıllı yeni sevgilisi ile Bebek’te kameralara yansıdı. Ayaküstü gazetecilerle konuşan ünlü isim, sevgilisinin adını söylemekten kaçınsa da yılbaşında beraber Norveç’te olacaklarını paylaştı.

Eda Taşpınar yeni sevgilisiyle görüntülendi!
Yayınlama: 29.12.2023
A+
A-

Eda Taşpınar’ın, yaklaşık bir yıldır birlikte olduğu sevgilisi Patrick ile ilişkisi, geçtiğimiz aylarda bitmişti. Mescitin içinde verdiği pozla hakkında soruşturma başlatılan sosyetik güzele, telefon ve maille gelen tepkilerin sevgilisini tedirgin ettiği ve bu nedenle ayrıldıkları iddia edilmişti.

Yunan asıllı sevgilinin, Taşpınar’la kaldığı evden eşyalarını toplayarak, ülkesine döndüğü öğrenilmişti. 2022 yılının nisan ayında Meksika Tulum’da aşklarını ilan eden çift, evlilik hazırlığı yapıyordu.

Eda Taşpınar yeni sevgilisiyle görüntülendi!

NE OLMUŞTU?

Eda Taşpınar, bir otelin mescidinde objektif karşısına geçmiş ve fotoğrafını “Mutlu yıllar sevgililerim” notuyla sosyal medya hesabında yayınlamıştı. Taşpınar hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından TCK 216. maddesi kapsamında “Halkı kin ve düşmanlığa tahrik veya aşağılama” suçundan resen soruşturma başlatılmıştı. Ünlü isim, sonraki gün ise öğle saatlerinde Çağlayan’daki İstanbul Adalet Sarayı’na gelmişti. İfade veren Taşpınar, daha sonra adliyeden ayrılmıştı. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Basın Suçları Soruşturma Bürosu’nca yürütülen soruşturmada takipsizlik kararı verilmişti.

Eda Taşpınar yeni sevgilisiyle görüntülendi!

YENİ SEVGİLİSİYLE GÖRÜNTÜLENDİ

Eda Taşpınar, önceki gün yeni sevgilisiyle Bebek’te görüntülendi. Bir önceki sevgilisi gibi bu sevgilisi de Yunan asıllı olan sosyetik güzel, yeni sevgilisinin adını paylaşmaktan kaçındı. Erkek arkadaşının konuşmak ve poz vermekten hoşlanmadığını da ifade eden ünlü isim, yılbaşında birlikte Norveç’te kayakta olacaklarını belirtti.

Eda Taşpınar yeni sevgilisiyle görüntülendi!

Ayaküstü gazetecilerle konuşarak köpeklerini gezintiye çıkardıklarını ifade eden Eda Taşpınar (43), “Moka bizim köpeğimiz. Ona yılbaşı hediyesi olarak kazak aldım” dedi.

Eda Taşpınar yeni sevgilisiyle görüntülendi!

“HİÇBİR YATIRIMIM YOK”

Taşıpınar, sık sık Yunanistan’a gitmesiyle ilgili olarak; “Uzun süre Bodrum ve Alaçatı’da tatil yaptım, değişiklik olsun diye iki yıldır Mikonos’u tercih ediyorum” şeklinde konuştu. Mikanos’a yatırım yaptığı haberlerine de son noktayı koyan sosyetik güzel, “O şekilde haberler çıktı ama benim Mikonos’a hiçbir yatırımım yok” açıklamasında bulundu.

 

 

Kaynak: milliyet.com.tr

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.