Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftinden dudak uçuklatan anlaşma!

HABERLER: Ekranların sevilen çifti Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, rekor ücretle reklam anlaşmasına imza attı…

Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftinden dudak uçuklatan anlaşma!
Yayınlama: 29.12.2023
A+
A-

Burak Özçivit (39) ve Fahriye Evcen’in (37), 2013 yılında ‘Çalıkuşu’ dizisinin setinde başlayan aşkları, 2017’de evlilikle taçlanmıştı. Çift, 2019’da ilk çocukları Karan’ı, 2023’te ise ikinci oğulları Kerem’i kucaklarına almıştı.

Çocuklarını büyüten Evcen, uzun bir artadan sonra ‘Alparslan: Büyük Selçuklu’ dizisinde rol aldı. Özçivit ise 2019 yılından beri ‘Kuruluş Osman’ dizisinde ‘Osman Bey’ rolüyle başrolde yer alıyor.Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftinden dudak uçuklatan anlaşma!

REKLAM TEKLİFİ GÜNDEM OLDU

Büyük bir yurt dışı hayran kitlesine de sahip olan ünlü oyuncular, sosyal medya hesaplarında birlikte yaptıkları paylaşımlara binlerce yorum ve beğeni alıyor. Magazin gündeminden düşmeyen çift, son olarak bir markadan reddedemeyecekleri teklif aldı.Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftinden dudak uçuklatan anlaşma!

80 MİLYON TL!

‘2. Sayfa’nın haberine göre; Fahriye Evcen ile Burak Özçivit, bir mobilya markasının yüzü oldu. Ünlü oyuncuların, iki yıllık reklam anlaşması karşılığında toplam 80 milyon TL kazandığı konuşuluyor.Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftinden dudak uçuklatan anlaşma!

 

 

Kaynak: milliyet.com.tr

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.