Icardi’nin eşi Wanda Nara İtalya’dan şampiyon olarak döndü!

Galatasaray’da forma giyen başarılı futbolcu Mauro Icardi ile 2014’te aşk yaşamaya başlayan Wanda Nara, bir süredir yarışmacı olduğu program nedeniyle İtalya’da yaşıyordu. Icardi ve çocuklarından ayrı kalan Wanda Nara, yarışmanın tamamlanmasının ardından dün İstanbul’a döndü.

Icardi’nin eşi Wanda Nara İtalya’dan şampiyon olarak döndü!
Yayınlama: 25.12.2023
A+
A-

Galatasaray’ın sezon başında bonservisini aldığı Mauro Icardi (30), attığı gollerle gündemde kalmaya devam ederken, eşi ve menajeri olan Wanda Nara (36) da sık sık açıklamalarıyla gündeme geliyor.

“ESKİDEN MAURO’YU ÇOK KISKANIYORDUM”

Nara, son olarak verdiği röportajda “Eskiden Mauro’yu çok kıskanıyordum ama aradan 10 yıl geçti, artık kıskanmıyorum. Hatta çoğu zaman seksi fotoğraflarını çekip, paylaşmasını söyleyen ben oluyorum. Ama Mauro bana kıyasla biraz daha kıskanç. Bu çağda on yıldır birlikte olmak eskisinden farklı, işlerimiz yüzünden kolay değil” demişti.Icardi'nin eşi Wanda Nara İtalya'dan şampiyon olarak döndü!

YARIŞMAYI BİRİNCİ TAMAMLADI

“Yıldızlarla Dans” adlı yarışma programında bir süredir yarışmacı olarak yer alan Wanda Nara dün akşam yayınlanan bölümde birinci olarak yarışmayı ilk sırada tamamladı.Icardi'nin eşi Wanda Nara İtalya'dan şampiyon olarak döndü!

KUPASIYLA POZ VERDİ

Partneri ile birlikte şampiyonluk sevincini doyasıya yaşanan Wanda, şampiyonluk kupasıyla pozler vermeyi de ihmal etmedi.Icardi'nin eşi Wanda Nara İtalya'dan şampiyon olarak döndü!

İSTANBUL’A DÖNDÜ

Yarışma için bir süredir eşi Galatasaray’ın Arjantinli yıldız futbolcusu Mauro Icardi ve çocuklarından ayrı kalan Wanda Nara, İtalya’daki yarışmanın tamamlanmasının ardından dün İstanbul’a döndü.

Icardi'nin eşi Wanda Nara İtalya'dan şampiyon olarak döndü!

 

 

 

Kaynak: milliyet.com.tr

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.