Nebahat Çehre’nin ‘seni yaşamamayı dilerdim’ sözleri Bihter Ziyagil’i hatırlattı!

Kanal D’nin fenomen dizisi ‘Aşk-ı Memnu’nun Firdevs’i, Yeşilçam’ın usta isimi Nebahat Çehre’den ‘yeni yıl’ ve ‘deprem’ temalı bir paylaşım geldi. Çehre’nin paylaştığı fotoğrafının altına eklediği 2023 yılı seni yaşamamayı dilerdim notu akıllara, dizide Beren Saat’in canlandırdığı Bihter Ziyagil’in sözünü getirdi.

Nebahat Çehre’nin ‘seni yaşamamayı dilerdim’ sözleri Bihter Ziyagil’i hatırlattı!
Yayınlama: 28.12.2023
Düzenleme: 06.01.2024
A+
A-

Nebahat Çehre, Kanal D ekranlarında yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran ve aradan geçen yıllara rağmen tekrarlarının hala reyting rekoru kırdığı ‘Aşk-ı Memnu’ dizisinde Firdevs Hanım karakterine hayat vermişti.

“SANIRIM SON PROJEM O OLACAK”

Sevilen dizi hakkında konuşan Çehre, “Çok başarılı ve güzel bir işti. Hala çok güzel tepkiler geliyor. Yolda hala Firdevs Hanım diye seslenip fotoğraf çekiniyor gençler benimle. Sanırım son projem o olacak gibi çünkü hala içime sinen iyi bir senaryo çıkmadı karşıma” demişti.Nebahat Çehre'nin 'seni yaşamamayı dilerdim' sözleri Bihter Ziyagil'i hatırlattı!

“ARAYAN SORANIM VAR”

“Birlikte çalıştığınız oyuncu arkadaşlarınızdan vefasızlık görüyor musunuz? sorusu üzerine Çehre, “Hayır, görmüyorum. Arayan soranım var. Sanatçı bazı arkadaşlarımız, oyuncular arıyor. Bu durum ilişkilerinize bağlı oluyor” şeklinde konuşmuştu. porno

AKILLARA BİHTER ZİYAGİL GELDİ

ünlü oyuncu, sosyal medyada ‘yeni yıl’ temalı bir paylaşım yaptı. Çehre’nin o paylaşımı akıllara dizide Beren Saat’in hayat verdiği Bihter Ziyagil karakterinin bir repliğini getirdi.Nebahat Çehre'nin 'seni yaşamamayı dilerdim' sözleri Bihter Ziyagil'i hatırlattı!

“2023 YILI SENİ YAŞAMAMAYI DİLERDİM”

Çehre, bir çam ağacının yanında çektirdiği pozunu paylaştı. O pozun altına ise “2023 yılı seni yaşamamayı dilerdim. 2024 bütün dünyaya sevgi diliyorum. Deprem konusunda daha bilinçli olduğumuz, savaşların olmadığı, sanatın siyasetten daha fazla konuşulduğu, mutluluk, sağlık ve bol kahkaha diliyorum. Sizleri seviyorum” notunu düştü.Nebahat Çehre'nin 'seni yaşamamayı dilerdim' sözleri Bihter Ziyagil'i hatırlattı!

“UNUTANA KADAR ACIYLA, NEFRETLE HATIRLAYACAĞIM”

Çehre’nin paylaşımındaki “2023 yılı seni yaşamamayı dilerim” sözü, Aşk-ı Memnu dizisinde Bihter Ziyagil karakterinin Behlül Haznedar karakterine yönelik söylediği “Hiç yaşamamış olmayı dilerdim bu seneyi. Unutana kadar acıyla, nefretle hatırlayacağım” repliğini hatırlattı.Nebahat Çehre'nin 'seni yaşamamayı dilerdim' sözleri Bihter Ziyagil'i hatırlattı!

Kaynak: milliyet.com.tr

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.