Sinem Kobal’ın ailece gittiği Mauritius tatilinden kareler!

Kendisi gibi oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile mutlu bir evliliği ve iki kız çocuğu olan Sinem Kobal, ailece gittikleri Mauritius tatilinden yeni fotoğrafları takipçilerinin beğenisine sundu. Ünlü oyuncunun karelerine beğeni yağdı.

Sinem Kobal’ın ailece gittiği Mauritius tatilinden kareler!
Yayınlama: 07.02.2024
A+
A-

2016 yılında kendisi gibi oyuncu Kenan İmirzalıoğlu ile dünya evine giren Sinem Kobal, 2020’de ilk kızı Lalin’i 2022 yılında da Leyla’yı kucağına almıştı.

“SEVGİ VARSA EVLİLİK GÜZEL OLUYOR”

Geçtiğimiz aylarda “İbrahim Selim’le Bu Gece” programına konuk olan Sinem Kobal, evlilik hakkındaki düşüncelerini dile getirmişti. Kobal, “Mesele aslında evlilik değil. Mesele, hayatını geçirmeye gönüllü olduğun partnerinle ne yaşadığınla ilgili. Paylaştığın sevgi, saygı, emek önemli. Bunlara sahipsen, evlilik de güzel oluyor, sevgililik de. Sırf evlenmek için evlenmeyi doğru bulmuyorum. Birbirini seven iki ruh karşılaştığında o emeği vermek istiyor ve evlilik de güzel bir yol çiziyor. Aile oluyorsun, kökleniyorsun. Sana daha güçlü hissettiriyor. Evlilik ve aile kavramı her zaman değerini koruyor” demişti.Sinem Kobal'ın ailece gittiği Mauritius tatilinden kareler!

Uzun yıllardır ekranlardan uzak olan Sinem Kobal, şimdilerde sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.Sinem Kobal'ın ailece gittiği Mauritius tatilinden kareler!

“AİLE ALBÜMÜ”

Son olarak eşi ve kızlarıyla Mauritius tatiline giden Sinem Kobal, keyifli anlarını takipçileriyle paylaştı. Ünlü isim, paylaşımına “Mauritius,süprizli. Aile albümü” notunu düştü.Sinem Kobal'ın ailece gittiği Mauritius tatilinden kareler!

İmirzalıoğlu ile Kobal’ın mutlu aile pozlarına binlerce beğeni ve yorum geldi.Sinem Kobal'ın ailece gittiği Mauritius tatilinden kareler!

“BOL ŞANSINIZI ALIRIM”

Öte yandan Kobal, tatile giderken de havaalanında eşi ve kızlarıyla poz vermiş ve “İlk uzun uçuş denememiz bol şansınızı alırım” ifadelerini kullanmıştı.

 

Kaynak.milliyet.com

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.