Yağmur Tanrısevsin’den Galatasaraylı futbolcu Barış Alper Yılmaz ile aşk iddialarına cevap!

Yağmur Tanrısevsin’in Galatasaray’da forma giyen futbolcu Barış Alper Yılmaz ile yeni bir aşka yelken açtığı yönünde iddialar ortaya atıldı. Tanrısevsin, hakkında çıkan aşk dedikodularına ilişkin açıklama yaptı.

Yağmur Tanrısevsin’den Galatasaraylı futbolcu Barış Alper Yılmaz ile aşk iddialarına cevap!
Yayınlama: 25.12.2023
A+
A-

Elele dergisinin mayıs sayısının kapağında yer alan Yağmur Tanrı Sevsin, hayattaki değerlerinden bahsederek; “Adaletsizlik ve haksızlık benim hiç tahammül edemediğim bir şey. Bana ya da başkalarına fark etmez. O zaman içimden bir güç çıkıyor; ortalığı kasıp kavurabileceğim. Beni iyi tanıyan herkes, en değer verdiğim şeyin bu olduğunu bilir” demişti.

“AŞKTA BENCİLLİK OLMAMASI GEREK”

Tanrısevsin, “Hangi tür davranışlar o kişiden uzaklaşmanıza sebep olur?” sorusuna, “Kendini çok özel ve değerli görüp, başka insanları sahip olduklarından ya da olamadıklarından dolayı küçümseyenlerden koşarak uzaklaşabilirim” yanıtını vermişti.
Ünlü oyuncu, aşkta asla olmaması gereken şeyleri ise şöyle sıralamıştı:

Bencillik ve haksızlık olmaması gerekenler. Paylaşım, paylaşabilmek ise olmazsa olmaz benim için. Bunun aşkı ve heyecanı devam ettirdiğini düşünüyorum.

Yağmur Tanrısevsin'den Galatasaraylı futbolcu Barış Alper Yılmaz ile aşk iddialarına cevap!

‘YENİ AŞK’ İDDİASI

Yağmur Tanrısevsin’in Galatasaray’da forma giyen futbolcu Barış Alper Yılmaz ile yeni bir aşka yelken açtığı yönünde iddialar ortaya atıldı.

Geçtiğimiz günlerde Galatasaray’ın maçını tribünden izleyen Yağmur Tanrısevsin’in maça, Barış Alper Yılmaz için gittiği ileri sürüldü.
İddiaya göre; Yağmur Tanrısevsin ile Barış Alpar Yılmaz, birlikteliklerini yakın zamanda ilan etmeye hazırlanıyordu.Yağmur Tanrısevsin'den Galatasaraylı futbolcu Barış Alper Yılmaz ile aşk iddialarına cevap!

“İDDİALAR GERÇEĞİ YANSITMAMAKTADIR”

Yağmur Tanrısevsin, söz konusu iddiayla ilgili bir açıklama yaptı; “İlişki iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır. Herkesin bildiği gibi; sporun her dalını seven biri olarak izlediğim bir maç üzerinden yapılan kurgu habere kamuoyunun itibar etmemesini rica ederim. Saygılarımla.”Yağmur Tanrısevsin'den Galatasaraylı futbolcu Barış Alper Yılmaz ile aşk iddialarına cevap!

 

 

Kaynak: milliyet.com.tr

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.