ABD’de kadın öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisi ile bebeğinin yanında ilişkiye girdi

Amerika’da lise öğretmeni, 15 yaşındaki öğrencisiyle arabasında bebeğinin yanında cinsel ilişkiye girdi. Tutuklanıp kefaletle serbest bırakılan öğretmenin telefonunda öğrencisine attığı çıplak fotoğraflar ve mesajlar bulundu.

ABD’de kadın öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisi ile bebeğinin yanında ilişkiye girdi
Yayınlama: 05.01.2024
A+
A-

Amerika Birleşik Devletleri‘nde 32 yaşındaki lise öğretmeni Tatum Hatch, 15 yaşındaki öğrencisine mesaj atıp ilişkiye girmek istediğini söyledi. Öğrencisini ilişkiye ikna eden Hatch, öğrencisi ile arabasında bebeğinin yanında ilişkiye girdi.

DURUMU BABASINA ANLATTI

Polis, öğrencinin durumu babasına anlatmasından sonra, babanın şikayeti üzerine öğretmenin tutuklandığını söyledi. Baba, Hatch’ın oğlu ile uzun süredir ilişki yaşadığını söyledi.

ABD'de kadın öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisi ile bebeğinin yanında ilişkiye girdi

“BEKARETİNİ ALMAK İSTİYORUM” DİYE MESAJ ATMIŞ

15 yaşındaki çocuğun telefonunu inceleyen polis ekipleri, telefonda Hatch’ın öğrencisine “Biliyorum hiç cinsel deneyimin olmamış. Seninle ilişkiye girip bekaretini almak istiyorum.” mesajlarını tespit etti. Öğretmenin telefonunda ayrıca öğrencisine attığı çıplak fotoğraflar da bulundu.

ABD'de kadın öğretmen, 15 yaşındaki öğrencisi ile bebeğinin yanında ilişkiye girdi

KONUŞMASIN DİYE PARA VERMİŞ

Öğrenci, ifadesinde öğretmenin aralarındaki ilişkiyi kimseye anlatmaması için kendisine para verdiğini söyledi. Hatch, 10,000 dolar kefalet ödeyerek serbest bırakıldı. Çalıştığı okul ise Hatch’ın okul ile ilişkisinin kesildiğini söyledi.

 

Kaynak : Haberler.com

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.