Kahvaltıda çayı geç hazırlayan eşini öldürüp başını kesti

Hindistan’da 52 yaşındaki bir şahıs, sabah kahvaltısı için çayı erken hazırlamadığı gerekçesiyle karısını önce bıçaklayarak öldürdü, daha sonra evdeki kılıçla başını kesti.

Kahvaltıda çayı geç hazırlayan eşini öldürüp başını kesti
Yayınlama: 20.12.2023
A+
A-

Hindistan’ın başkent Delhi yakınlarındaki Uttar Pradesh eyaletinin Faljagadh köyünde gerçekleşen olayda, Dharamveer isimli şahıs, evlerinde 50 yaşındaki karısı Sundari’yi kılıçla öldürdü.

SEBEBİ ÇAYI ERKEN HAZIRLAMAMASI

Hint basınında çıkan haberlere göre, 52 yaşındaki adamın karısını sabah kahvaltısı için çayı erken hazırlamadığı için önce bıçakla öldürüp daha sonra kılıçla kafasını kesti.

Polis, Dharamveer’in sabah uyandığında eşine çayın hazır olup olmadığını sordu. Karısı çayın 10 dakika içinde hazır olacağını söyledi.

Çiftin dört çocuğu başka bir odada uyurken Dharamveer, karısına çayı getirmesi söyledi. Eşi, çayın daha hazır olmadığını söyleyince mutfağa koşup önce karısını tekmeledi. Daha sonra defalarca bıçaklayarak öldürdü. Daha sonra evde bulunan kılıçla karısının kafasını kesti.

Kahvaltıda çayı geç hazırlayan eşini öldürüp başını kesti

ÇOCUKLARINA DA SALDIRDI

Dharamveer, karısının çığlıkları ile uyanıp annelerini kurtarmaya çalışan çocuklarını da saldırdı. Çocuklar odalarına kaçarak kurtuldu.

Çığlıklar üzerine eve gelen köylüler de evlerine koştular ve Sundari’yi kanlar içinde ölü yatarken buldular. Polisler olay yerine intikal etti ve Sundari’nin cesedi otopsi için götürüldü. Dharamveer tutuklandı.

Çiftin çocuklarından biri, babasının çok sık annelerine bağırdığını ama hiç saldırmadığını söyledi.

Kahvaltıda çayı geç hazırlayan eşini öldürüp başını kesti

 

Kaynak : Haberler.com

Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.